Swissvoice Xtra 2355 & Xtra 3355 Snelle Start Gids

Gefeliciteerd met je aankoop van de Swissvoice Xtra 2355 of 3355! Jij hebt net jouw nieuwe toestel uit de doos gehaald en bent op zoek naar de snelste manier van succes? Dan ben je hier aan het juiste adres. Op deze pagina vindt je een zogenaamde Snelle Start Gids met de handleiding, veelgestelde vragen, video's en uitleg over hoe jij jouw telefoon vanaf het begin goed kan instellen en klaarmaken voor gebruik. 

Meest gestelde vragen over de Xtra 2355 en Xtra 3355

Hoe kan ik de (extra) handset registreren?

Registratie (max. 3 handsets kunnen worden aangemeld op hetzelfde basisstation)

  1. Zorg ervoor dat de handset niet in de oplader zit en Registreer weergeeft voordat je met de registratie begint.
  2. Om te koppelen met de Swissvoice Xtra 2355: in de ruststand, hou knop nummer 10 ongeveer 8 seconden ingedrukt onder het Xtra 2355 basisstation.

  1. De rode led-lichtbalk op beide basisstations is ingeschakeld.
  2. Druk op “OK/Menu” op de handset in de ruststand.
  3. Druk op de “pijltjes omhoog of omlaag” om Handset Instellingen te selecteren en druk vervolgens op “OK/Menu”.
  4. Druk op de “pijltjes omhoog of omlaag” om Aanmelden te selecteren en druk vervolgens op “OK/Menu”. Het bericht AANMELDEN verschijnt op het scherm en knippert totdat de handset kan worden aangemeld bij de tafeltelefoon en geeft Geregistreerd.

 Als het aanmelden mislukt, toont de handset Niet Mogelijk. Herhaal bovenstaande procedure.

Handleidingen Swissvoice Xtra 2355 & Xtra 2355 DUO


Handleiding Swissvoice Xtra 3355


Handleiding Swissvoice Xtra 2355 Handset uitbreiding


Ons aanbod Swissvoice Xtra 2355 en 335 telefoons